Hakkımızda

Recep Mutlu Mobilya

 

Sizin Mutlu Olmanız İçin Varız...

1978 yılında kurulan Recep Mutlu Mobilya firması, 30 yıla dayanan uzmanlık, tecrübe ve kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden, günümüz trendini takip eden koleksiyonuyla sektörde güçlü bir marka olarak yer almaktadır. Klasik ve Avangarde tarzda ve estetik vurguların öne çıktığı yemek, oturma, yatak grupları ve duvar ünitesinden oluşan zengin ürün gamıyla Recep Mutlu Mobilya tüm beğenilere hitap etmektedir.

Recep Mutlu Mobilya, vizyonunu geliştirerek 2002 yılında Masko'da kısa aralıklarla açtığı ve avangarde mobilya ürünlerini sergilediği 1600 metrekarelik imalat ve satış birimleriyle de müşterilerine farklı alternatifler sundu. Firma aynı zamanda ev, ofis, otel vb. yaşam alanları için, kişisel tercihlere hitap eden dekorasyon projeleriyle de bütünleştiren çözüm önerileri sunuyor.

Recep Mutlu Mobilya yüksek standartlarda, kaliteli ve el emeğine dayalı mobilya üretiminde toptan- parakende satış hedeflerini daha da ileri götürmek amacıyla, yurt dışı bağlantılarına da ağırlık vererek büyümektedir. Bu amaçla İran, Irak, Azerbaycan, Nijerya, Libya, Kazakistan, Arabistan  ve Almanya gibi dünyanın değişik bölgelerinde bu alanda söz sahibi ülkelere mobilya ihraç etmekte ve ülkemize döviz kazandırmaktadır.

 

         
/